Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Server 1diasfem.com

The Pacific 2010: 1x7

Peleliu Hills

Beteja kundër japonezëve vazhdon dhe veprime të padrejta mizorie janë kryer nga të dy palët. Sledge fillon të vë në dyshim moralin e tij pasi humbi udhëheqësin e tij. Përfundimisht marinsat arrijnë të pushtojnë Peleliun me ndihmën e Sledge, të riemëruar ‘Sledgehammer’ dhe të kthehen në Pavuvu të ndryshuar përgjithmonë.

The Pacific: 1×7 me Titra Shqip
The Pacific: 1×7 me Titra Shqip
Apr. 25, 2010
Shpërndarë0