Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io

The Pacific 2010: 1x6

Peleliu Airfield

Marinsat po luftojnë kundër nxehtësisë dhe ujit të ndotur duke u përpjekur të marrin komandën e fushës ajrore Peleliu. Gjatë betejës, Leckie sheh shumë nga shokët e tij të rënë dhe ai vetë evakuohet pasi u plagos.

The Pacific: 1×6
The Pacific: 1×6
Apr. 18, 2010
Shpërndarë0