Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 2x3

The New Kids on the Block

Pasi Caleb lirohet nga paraburgimi, ai duhet të marrë disa vendime në lidhje me Newport Group dhe vendimet e tij nuk i përshtaten Kirstenit. Seth është i vendosur të rifitojë miqësinë e Summer-it, edhe nëse kjo do të thotë të gjejë një punë. Ryan ka një sërë takimesh të sikletshme me një vajzë të re në shkollë, ndërsa Marissa përballet me të qenit vetëm.

The O.C.: 2×3 me Titra Shqip
The O.C.: 2×3 me Titra Shqip
Nov. 18, 2004
Shpërndarë0