Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 2x2

The Way We Were

Tani që Ryan dhe Seth janë kthyer në Newport, është koha për t’u kthyer në shkollë. Djemtë ribashkohen me ish-të dashurat e tyre, por bëhet e qartë se gjërat nuk do të kthehen ashtu siç kanë qenë. Problemet ligjore të Caleb e kapin atë dhe Hailey ka një lajm të keq për Jimmy-n.

The O.C.: 2×2 me Titra Shqip
The O.C.: 2×2 me Titra Shqip
Nov. 11, 2004
Shpërndarë0