Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 2x1

The Distance

Verës po i vjen fundi dhe Seth nuk është kthyer në shtëpi në Newport. Në mes të rinovimeve të shtëpisë, Sandy dhe Kirsten janë të lodhur dhe i mungon djali i tyre. Ryan ka nisur jetën e tij të re me Theresa-n në Chino, pasi Marissa është vetëm dhe në një vend të errët. Vera po kalon ngadalë Sethin.

The O.C.: 2×1 me Titra Shqip
The O.C.: 2×1 me Titra Shqip
Nov. 04, 2004
Shpërndarë0