Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x9

The Heights

Kthim në shkollë për fëmijët e O.C.  Askush nuk dëshiron vërtet të jetë atje, përveç thashethemeve. Ryan nuk ndihet sikur përshtatet në shkollën e tij të re dhe Luka nuk e bën situatën më mirë. Sandy pranon një rast në punën e saj të re, një rast që do të provojë marrëdhëniet e saj me Kirsten dhe babanë e saj. Anna dhe Seth nxjerrin një plan. Marissa zgjedh burrin e saj.

The O.C.: 1×9 me Titra Shqip
The O.C.: 1×9 me Titra Shqip
The O.C.: 1×9 me Titra Shqip
Nov. 05, 2003
Shpërndarë0