Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x8

The Rescue

Të gjithë janë kthyer në shtëpi në Newport, dhe Marissa po shërohet. Julie drejton gishtin drejt Ryan dhe e ndalon atë të shohë Marissën, e cila nuk e vlerëson ndihmën. Sandy fillon punën e saj të re, por e gjen veten të befasuar nga puna e çështjes. Kirsten e gjen veten të befasuar nga bashkëpunëtori i ri i Sandy. Ryan regjistrohet në shkollën e tij të re, me kushte. Julie merr një ndërhyrje, dhe Jimmy merr një shoqe të re dhome.

The O.C.: 1×8 me Titra Shqip
The O.C.: 1×8 me Titra Shqip
The O.C.: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 29, 2003
Shpërndarë0