Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x7

The Escape

Fëmijët e Newport planifikojnë një udhëtim në fund të verës në Tijuana, Meksikë (aka “T.J.”). Xhimi ka plane të tijat, të cilat nuk i shkojnë mirë Marissës. Sandy merr një punë të re, të cilën Kirsten nuk mund ta kuptojë. Summer, Seth, Ryan dhe Marissa gjenden së bashku në një vend të çuditshëm.

The O.C.: 1×7 me Titra Shqip
The O.C.: 1×7 me Titra Shqip
The O.C.: 1×7 me Titra Shqip
Sep. 16, 2003
Shpërndarë0