Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x5

The Outsider

Ryan merr një punë në darkën e Crab Shack. Një bashkëpunëtor në darkë mund të thotë lajme të këqija për fëmijët e Newport. Ryan pyet Marissa për një takim. Sandy përpiqet të ndihmojë Xhimin të zgjidhë jetën e tij dhe i jep atij një lajm të keq. Julie i zbulon një sekret të mbajtur shumë kohë më parë Kirsten. Fatkeqësia godet një tjetër nga festat e Holly.

The O.C.: 1×5 me Titra Shqip
The O.C.: 1×5 me Titra Shqip
The O.C.: 1×5 me Titra Shqip
Sep. 02, 2003
Shpërndarë0