Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x3

The Gamble

Sandy vjen në shpëtim të Ryan edhe një herë, pasi ai ka një qëndrim të vështirë në Juvenile Hall. Seth e bën Kirsten të vetëdijshme për zemërimin e tij për situatën e Ryan, dhe Kirsten bën një kompromis. Nëna e Ryan, Dawn, bën një vizitë të befasishme në Newport dhe gjërat nuk shkojnë aq mire siç mund të kenë planifikuar ajo dhe Ryan. Sekreti monetar që përfshin Julie, Jimmy, Kirsten dhe Sandy del në shesh.

The O.C.: 1×3 me Titra Shqip
The O.C.: 1×3 me Titra Shqip
Aug. 19, 2003
Shpërndarë0