Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x27

The Ties That Bind (Fundi Sezonit 1)

Julie dhe Caleb ecin në korridor, ndërsa Ryan dhe Theresa përballen me një vendim të vështirë në lidhje me shtatzëninë e tyre. Marissa zhvendoset në kështjellën e re të Caleb dhe Julie në shkëmb, dhe Seth përpiqet të gjejë veten kur gjërat përreth tij duket se po shkatërrohen.

The O.C.: 1×27 me Titra Shqip
The O.C.: 1×27 me Titra Shqip
May. 05, 2004
Shpërndarë0