Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x26

The Strip

Është koha e festës së Bachelor dhe Bachelorette për Caleb dhe Julie. Caleb dhe djemtë nisen për në Las Vegas ndërsa Kirsten organizon një mbrëmje në shtëpinë e Cohen për Julie, përfshirë striptistet. Seth dhe Ryan futen në një situatë të ndërlikuar në Vegas ndërsa janë në shtëpi.

The O.C.: 1×26 me Titra Shqip
The O.C.: 1×26 me Titra Shqip
Apr. 28, 2004
Shpërndarë0