Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x25

The Shower

Marissa planifikon të shkatërrojë lumturinë e nënës së saj duke ftuar dikë nga e kaluara e nënës së saj në dushin e dasmës, ndërsa Sandy përpiqet të fshehë kthimin e Terezës në O.C. nga Ryan. Kur Ryan zbulon gënjeshtrat e Sandy dhe arsyet e Terezës për t’u rikthyer, ai e vendos veten në një situatë të rrezikshme. Ndërkohë, takimi i parë jo mbresëlënës i Sethit me babanë e Summer-it e lë marrëdhënien e tyre në dyshim.

The O.C.: 1×25 me Titra Shqip
The O.C.: 1×25 me Titra Shqip
Apr. 21, 2004
Shpërndarë0