Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x22

The L.A.

Kur Summer dhe Marissa ndeshin në Grady Bridges, ylli i soap të preferuar të verës, “The Valley”, ai i fton ata në një festë në LA, dhe ata pranojnë. Në udhëtimin për në LA, Seth, Summer, Marissa dhe Ryan hasën në Hailey, tani duke punuar në një klub striptizmi. Jimmy dhe Sandy i prezantojnë restorantin e tyre më të mirëve të Newport dhe i afrohen Caleb për ndihmë financiare.

The O.C.: 1×22 me Titra Shqip
The O.C.: 1×22 me Titra Shqip
Mar. 24, 2004
Shpërndarë0