Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x21

The Goodbye Girl

Anna njofton se po largohet nga Newport për t’u kthyer në Pitsburg, gjë që e lë Seth-in të ndihet i trishtuar dhe i fajësuar. Problemet ligjore krijohen për Caleb dhe Kirsten ndërsa Sandy punon për t’i zgjidhur ato. Romanca e fshehtë e Lukës dhe Xhulit po bëhet më e vështirë për tu kontrolluar, dhe Tereza sjell pak telashe nga Chino në O.C.

The O.C.: 1×21 me Titra Shqip
The O.C.: 1×21 me Titra Shqip
Mar. 03, 2004
Shpërndarë0