Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x20

The Telenovela

Ryan dhe Marissa fillojnë jetën e tyre së bashku si “miq”, por të dy zbulojnë se mund të jetë më e vështirë të bëhet sesa të thuash. Tereza zbret në Newport për punë dhe një vizitë tjetër. Xhuli dhe Luka kuptojnë kuptimin e “thirrjeve të plaçkës”, dhe Seth dhe Summer bëjnë një deklaratë.

The O.C.: 1×20 me Titra Shqip
The O.C.: 1×20 me Titra Shqip
Feb. 25, 2004
Shpërndarë0