Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x2

The Model Home

Përballë perspektivës së jetës në një shtëpi grupi, Ryan vendos të ikë nga Newport, por Seth dhe Marissa e bindin atë të qëndrojë dhe të fshihet në një projekt të ndërtesës së lirë. Jimmy diskuton problemet e tij të fundit financiare me Kirsten, dhe ajo ofron një zgjidhje. Pasi Luka dëshmon një takim të ngushtë midis Marissa dhe Ryan, ai përballet me Ryan. Prania e Ryan në Newport ekspozohet në një mënyrë të madhe dhe bëhen dy arrestime.

The O.C.: 1×2 me Titra Shqip
The O.C.: 1×2 me Titra Shqip
The O.C.: 1×2 me Titra Shqip
The O.C.: 1×2 me Titra Shqip
The O.C.: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 12, 2003
Shpërndarë0