Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x19

The Heartbreak

Është Dita e Shën Valentinit në Newport, dhe të gjithë po përgatiten për përfitimin e beqarëve të Shën Valentinit. Luka ka një dashuri të re, ndërsa Sandy i jep Seth disa këshilla seksuale. Një shoqe e vjetër e Ryan shfaqet në qytet, gjë që e detyron Marissa të vendosë ndjenjat e saj në tryezë. Seth dhe Summer e çojnë lidhjen e tyre në një nivel tjetër.

The O.C.: 1×19 me Titra Shqip
The O.C.: 1×19 me Titra Shqip
Feb. 18, 2004
Shpërndarë0