Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x18

The Truth

Ndryshimet po ndodhin brenda çiftëzimeve të O.C.. Linjat duket se janë të paqarta. Oliver zbulon veten ndërsa ndahet, por jo para se Ryan të lihet plotësisht në të ftohtë. Dikush humbet shkollën, njëri humbet punën, dy humbin partnerët e tyre dhe një tjetër i humbet të gjitha.

The O.C.: 1×18 me Titra Shqip
The O.C.: 1×18 me Titra Shqip
The O.C.: 1×18 me Titra Shqip
Feb. 11, 2004
Shpërndarë0