Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x17

The Rivals

Sandy dhe Jimmy kanë plane për të nënshkruar dokumente për Lighthouse … por a është Jimmy gati? Oliver i bën planet e tij zyrtare për Ryan, por Ryan thjesht nuk mund të marrë një pushim nga askush dhe e gjen veten në një pozitë shumë të njohur. Vera ka një të dashur të ri “të madh” … për pak kohë. Dhe Julie merr një punë.

The O.C.: 1×17 me Titra Shqip
The O.C.: 1×17 me Titra Shqip
The O.C.: 1×17 me Titra Shqip
Jan. 21, 2004
Shpërndarë0