Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x16

The Links

Oliver planifikon një udhëtim për bandën, por gjërat nuk shkojnë aq mirë sa të gjithë mund të kishin shpresuar- përveç Oliverit natyrisht. Vera me të vërtetë e fut veten në “miqësi” brenda marrëdhënies së Anna dhe Seth. Jimmy dhe Sandy vendosin të hyjnë në biznes së bashku. Caleb dhe Julie kthehen nga Evropa.

The O.C.: 1×16 me Titra Shqip
The O.C.: 1×16 me Titra Shqip
Jan. 14, 2004
Shpërndarë0