Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x14

The Countdown

Është Viti i Ri dhe “dashuria” është në ajër. Një motër kthehet në shtëpi dhe organizon një festë. Oliver bën magjinë e tij. Sandy dhe Kirsten e gjejnë veten në një rutinë, dhe jashtë mjedisit të tyre. Seth më në fund merr një vendim midis Summer dhe Anna. 2004 ka lindur.

The O.C.: 1×14 me Titra Shqip
The O.C.: 1×14 me Titra Shqip
Dec. 17, 2003
Shpërndarë0