Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x13

The Best Chrismukkah Ever

Ryan dhe Bota, prezantohen zyrtarisht me festën dy-fetare Chrismukkah, falë Setit. Dhe Seth këmbëngul se ai ka dy forca hyjnore që e ndihmojnë ndërsa luan DY vajza. Marissa ka pazar për të bërë, dhe e gjen veten në një situatë të turpshme, ose dy, ose tre. Kirsten bën diçka që mund t’i kushtojë asaj më shumë sesa punës së saj. Summer dhe Anna secila kanë dhurata shumë të veçanta për Seth, por cila do t’i pëlqejë më shumë? Dhe një djalë i ri hyn në skenën e Newport.

The O.C.: 1×13 me Titra Shqip
The O.C.: 1×13 me Titra Shqip
Dec. 03, 2003
Shpërndarë0