Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x12

The Secret

Seth dhe Kirsten duan të shmangin përballjen me botën pas shfaqjeve të tyre përkatëse në Ditën e Falenderimeve. Sandy ka disa këshilla për Jimmy, e cila nuk i shkon mirë Julie.

The O.C.: 1×12 me Titra Shqip
The O.C.: 1×12 me Titra Shqip
Nov. 26, 2003
Shpërndarë0