Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x11

The Homecoming

Është koha e Falënderimeve në ‘O.C.’ Është koha për bashkimet familjare dhe Ryan thirret në shtëpi nga familja e tij. Është për shkak të festës, apo është për një favor? Marissa vendos të shkojë së bashku për udhëtim, por përfundon duke zbritur në korsinë e kujtesës së keqe të Ryan. Seth luan rolin e lojtarit, por jo shumë mirë.

The O.C.: 1×11 me Titra Shqip
The O.C.: 1×11 me Titra Shqip
Nov. 19, 2003
Shpërndarë0