Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The O.C. (2003) me Titra Shqip: 1x10

The Perfect Couple

Çiftet janë të shumta në ‘The O.C.’ Është një natë e parë. Tani që ata janë të lirë të duan njëri-tjetrin, Ryan dhe Marissa planifikojnë datën e tyre të parë zyrtare. Kirsten sheh babanë e saj me një grua të re dhe ka frikë se Sandy ka gjetur një grua të re të tij. Seth i merr gjërat në duart e tij me një vajzë dhe merret nga një vajzë tjetër.

The O.C.: 1×10 me Titra Shqip
The O.C.: 1×10 me Titra Shqip
Nov. 12, 2003
Shpërndarë0