Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Night Manager (2016) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6 (Fundi i Sezonit 1)

Roper dhe ekipi i tij kthehen në Kajro për marrëveshjen, duke ribashkuar Pine me një armik të vjetër. Pine rrezikon të gjitha për të vënë në lëvizje planin e tij. Një Burrë i diskredituar bën një qëndrim të fundit.

The Night Manager: 1×6 me Titra Shqip
The Night Manager: 1×6 me Titra Shqip
Mar. 27, 2016
Shpërndarë0