Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Night Manager (2016) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Roper mbledh të gjithë grupin e tij të besueshëm për të kuptuar se kush mund të jetë tradhtari i mundshëm dhe për ta bërë këtë ai e hedh Pinin në një mekanizëm të rrezikshëm. Në Londër, izolimi i kateve të sipërme bëhet i vështirë për t’u përballur.

The Night Manager: 1×5 me Titra Shqip
Mar. 20, 2016
Shpërndarë0