Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Night Manager (2016) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Ndërsa shërimi i Pine në vilën e Roperit vazhdon, burri ka mundësinë të hetojë brenda shtëpisë dhe jetën e banorëve të saj. Ndërkohë, Angela Burr po kërkon mënyra për të mbledhur më shumë fonde që të mund të ndërhyjë në mënyrë masive në kohën e duhur.

The Night Manager: 1×3 me Titra Shqip
Mar. 06, 2016
Shpërndarë0