Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 145 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Nevers 2021 me Titra Shqip: 1x4

Undertaking

Ndërsa Mundi kërkon drejtësi, Amalia dhe këshilltarët e saj më të besuar bëjnë një listë të armiqve të mundshëm. Harriet, Primrose dhe jetimët e tjerë përpiqen të deshifrojnë një mesazh. Më vonë, Amalia ekspozon një kërcënim të papritur.

The Nevers: 1×4 me Titra Shqip
The Nevers: 1×4 me Titra Shqip
May. 02, 2021
Shpërndarë0