Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 129 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom

The Nevers 2021 me Titra Shqip: 1x3

Ignition

Penanca krijon një përforcues për të përhapur këngën e shpresës së Marisë në të gjithë qytetin – por së pari, Maria duhet të gjejë zërin e saj të pakapshëm. Ndërsa rreziku rritet kundër grupit të saj, Amalia kthehet te një aleate e vështirë dhe vendos të zgjerojë mundësinë e Shtëpisë së Fëmijës. Swann më tej përfshin Augie dhe Mundi në punët e tij.

The Nevers: 1×3 me Titra Shqip
The Nevers: 1×3 me Titra Shqip
The Nevers: 1×3 me Titra Shqip
The Nevers: 1×3 me Titra Shqip
Apr. 25, 2021
Shpërndarë1