Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip: 1x7

Truth

Juliana bën një zbulim befasues në lidhje me vdekjen e motrës së saj. Frank reflekton mbi ngjarjet e fundit dhe merr një vendim të rëndësishëm për të ardhmen e tij. Tagomi e kupton të kaluarën e Julianës.

The Man in the High Castle: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 20, 2015
Shpërndarë0