Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip: 1x6

Three Monkeys

Joe feston ditën e VA në shtëpinë e Smith. Juliana pranon një punë për Tagomin dhe vazhdon kërkimin e saj për përgjigje. Smith fton një mik të vjetër të bashkohet me festimin me rezultate të papritura.

The Man in the High Castle: 1×6 me Titra Shqip
Nov. 20, 2015
Shpërndarë0