Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip: 1x5

The New Normal

Juliana kthehet në shtëpi, por zbulon të dhëna të reja që e afrojnë edhe më shumë me zbardhjen e misterit pas filmit. Joe përballet me një marrje në pyetje të ashpër kur kthehet në shtëpi. Kido fillon hetimin e tij mbi ngjarjet që lidhen me fjalimin e Princit të Kurorës. Tagomi dhe Wegener bëjnë një përpjekje të fundit për të përfunduar misionin e tyre.

The Man in the High Castle: 1×5 me Titra Shqip
The Man in the High Castle: 1×5 me Titra Shqip
The Man in the High Castle: 1×5 me Titra Shqip
Nov. 20, 2015
Shpërndarë0