Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip: 1x4

Revelations

Joe po ndahet gjithnjë e më shumë mes detyrës dhe ndjenjave të tij për Julianën. Ndërsa Ed përpiqet të ndalojë Frankun në lidhje me një vendim të vendosur, hetimi i Smith ndërpritet kur ai ka probleme me dëshminë e tij. Plani i Tagomit shkon keq kur ngjarjet marrin një kthesë dramatike gjatë fjalimit të princit të kurorës.

The Man in the High Castle: 1×4 me Titra Shqip
Nov. 20, 2015
Shpërndarë0