Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip: 1x3

The Illustrated Woman

Joe dhe Juliana duhet të veprojnë shpejt, pasi një gjuetar shpërblimesh i pamëshirshëm i njohur si The Marshall mbërrin në Canon City. Tagomi planifikon me Wegener të përcjellë sekrete të çmuara nga Rajhu. Frank komploton hakmarrjen e tij kundër japonezëve.

The Man in the High Castle: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 20, 2015
Shpërndarë0