Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip: 1x1

The New World

Joe Blake, një luftëtar i rezistencës, largohet nga Nju Jorku i Gjermanisë me një ngarkesë për në Kolorado neutrale. Në San Francisko japoneze, Juliana Crane merr pamjet e aleatëve të fituar nga lufta dhe një biletë autobusi për në Kolorado nga motra e saj. Ajo takohet me Joe i cili i zbulon një sekret.

The Man in the High Castle: 1×1 me Titra Shqip
The Man in the High Castle: 1×1 me Titra Shqip
Jan. 15, 2015
Shpërndarë0