Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip: 2x5

The Path of Hate (Fundi i Sezonit 2)

Sancho vendosi të ekzekutonte vëllain e tij Alfonso dhe pjesa tjetër e fisnikërisë leoneze u bashkua me të, përfshirë Orduño. Kur Alfonso është i vdekur, Sancho do të kurorëzohet Mbreti i Leon, dhe si shpërblim ai i ofron Ruy titullin e Kontit të Leon, kur Orduno ekzekutohet. Ai më në fund do të jetë në gjendje të ketë atë që ka ëndërruar gjithmonë: lëvizshmërinë, tokat .. dhe Jimena. Por ka diçka që Ruy nuk e kishte marrë parasysh.

The Legend of El Cid: 2×5 me Titra Shqip
Jul. 15, 2021
Shpërndarë0