Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip: 2x4

Ambush

Pas ndërhyrjes vendimtare të Ruy në betejë, Sancho i Castile pushton Galicinë, duke e rrëmbyer atë nga vëllai i tij Garcìa. Por kjo nuk sjell paqe në Gadishullin Iberik. Përkundrazi: beteja përfundimtare midis Leon dhe Castile po afrohet. Ndërkohë, Ruy detyrohet të tradhtojë Aminën.

The Legend of El Cid: 2×4 me Titra Shqip
Jul. 15, 2021
Shpërndarë0