Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip: 2x3

Wind of War

Pas vdekjes së Sancha, lufta midis tre vëllezërve është e pashmangshme. Sancho përgatitet të sulmojë Galicinë, por për ta bërë këtë ai duhet të kalojë nëpër León. Alfonso nuk mund të vendosë nëse do të përdorë avantazhin e atij momenti për ta sulmuar atë, ose nëse do ta lërë të kalojë. Ndërkohë, Ruy lufton mes pasionit të tij për Aminën dhe dhimbjes që i shkakton tradhtia e Jimena ndaj Ordunos.

The Legend of El Cid: 2×3 me Titra Shqip
Jul. 15, 2021
Shpërndarë0