Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip: 2x2

The Burden of Duty

Alfonso me këshillën e Urraca, provon një kartë të fundit për të bindur Ruy të qëndrojë pranë tij në León. Prishjen e fejesës së Jimena me Orduño dhe bekimin e martesës së saj me Ruy. Ruy do të marrë gjithçka që dëshiron, por në këmbim ai do të duhet të tradhtojë Sançon. Ndërkohë, arabët, të cilët po përpiqeshin të destabilizonin mbretëritë e krishtera, i thonë Sançes se mbreti është helmuar.

The Legend of El Cid: 2×2 me Titra Shqip
Jul. 15, 2021
Shpërndarë0