Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip: 2x1

Promises and Temptations

Pas vrasjes së Flain, Kontit të Leonit, shumë e tregojnë Ruy si fajtor. Ndërkohë, burri i Vivarit detyrohet të kthehet në Zaragoza, ku u dënua me vdekje për të gënjyer me Aminën, vajzën e Emirit. Në León, Urraca zbulon se Jimena dhe Ruy janë të dashuruar dhe planifikon se si të përfitojë nga ky informacion.

The Legend of El Cid: 2×1 me Titra Shqip
Jul. 15, 2021
Shpërndarë0