Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip: 1x5

Atonement (Fundi i Sezonit 1)

Pas sëmundjes së papritur të Fernandos, Sancho dhe trupat e tij kthehen në Leon. Ruy i thotë gjyshit të tij se Flaín dërgoi dikë për ta vrarë. Rodrigo e di se jeta e nipit të tij është në rrezik. Flaín, nga ana tjetër, nuk tërhiqet nga një mision për të komplotuar kundër mbretit që po vdes dhe vendos të përpiqet të marrë pushtetin para vdekjes së tij. Ai nuk e di që Urraca ka ende një letër për të luajtur.

The Legend of El Cid: 1×5 me Titra Shqip
The Legend of El Cid: 1×5 me Titra Shqip
Dec. 18, 2020
Shpërndarë0