Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip: 1x4

Champion

Trupat e Castilisë me Sançon dhe Ruy luftojnë në numër më të madh kundër aragonasve. Kur gjithçka duket e humbur, rezultati është krejtësisht i papritur. Në León, Fernando zbulon se kush po komplotonte kundër tij; mes tyre është gruaja e tij Sancha. Pa e ditur mbreti, vajza e tij Urraca gjithashtu merr një vendim që do të ndryshojë ekuilibrin e fuqisë përgjithmonë.

The Legend of El Cid: 1×4 me Titra Shqip
The Legend of El Cid: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 18, 2020
Shpërndarë0