Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip: 1x2

The Ordeal

Flaín dëshiron njeriun që organizoi komplotin. Rodrigo e di se ishte nipi i tij, kjo është arsyeja pse ai synon ta dërgojë atë në Vivar. Kur duket se gjithçka do të fillojë, trupat Navarre dalin në kufi dhe i shpallin luftë Leonit.

The Legend of El Cid: 1×2 me Titra Shqip
Dec. 18, 2020
Shpërndarë0