Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip: 1x1

The Conspiracy

Jemi në mesin e shekullit të 11 -të. Ruy është një djalë i ri i nominuar kalorës i Princit Sancho, djali më i madh i mbretit Fernando të Leon. Një natë, ai zbulon se dikush që e do është përfshirë në një komplot për të përmbysur mbretin. Që atëherë, Ruy ka qenë në ekuilibrin midis besnikërisë ndaj detyrës dhe besnikërisë ndaj zemrës.

The Legend of El Cid: 1×1 me Titra Shqip
The Legend of El Cid: 1×1 me Titra Shqip
Dec. 18, 2020
Shpërndarë1