Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Last Dance (2020): 1x7

Episode VII

Ndërsa Michael Jordan i shtyn shokët e tij të skuadrës fort për një titull të gjashtë në NBA, intensiteti dhe uria e tij për dominimin e basketbollit është në kontrast të plotë me mendimin e tij në tetor 1993, kur ai tronditi botën duke u larguar nga loja.

The Last Dance: 1×7 me Titra Shqip
May. 10, 2020
Shpërndarë0