Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x8

Episode 8

Yoo Jin eleminon ngadalë kundërshtarët e saj politikë një nga një. Ndërkohë, shumë njerëz kanë raportuar se kanë parë Ëngjëllin e Barcelonës dhe madje kanë gjetur se ku jeton ajo. Je Ha ka një plan.

The K2: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 15, 2016
Shpërndarë0