Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The K2 (2016): 1x6

Episode 6

Je Ha është i ftuar në Cloud Nine, një dhomë sekrete nëntokësore që ka të gjitha të dhënat e klasifikuara. Në këtë dhomë, ai ri-jeton tmerret e asaj dite në Irak dhe konfirmon arsyen pse u vra Rania. Ndërkohë, Anna ikën nga shtëpia e maskuar si J4.

The K2: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 08, 2016
Shpërndarë0