Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The K2 (2016): 1x5

Episode 5

Je Ha ka filluar të jetojë si një agjent i zakonshëm i JSS dhe kolegët e tij nuk janë të kënaqur me të, i cili është si një ujk i egër. Sidoqoftë, Je Ha gradualisht bëhet një domosdoshmëri në grup pasi bën atë që nuk mund të mendohet. Ndërkohë, Anna hyn në kuzhinë për të gjetur një surprizë të madhe.

The K2: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 07, 2016
Shpërndarë0